O NAS

Nowoczesne technologie to także bezzałogowe systemy latające potocznie zwane dronami. Do kilku lat wstecz owa technologia była zarezerwowana dla lotnictwa załogowego, jak samoloty i śmigłowce, a w szczególności dla wojska. Na chwilę obecną rozwój technologiczny przyśpieszył z prędkością światła i dał nam dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie bezzałogowych platform latających UAV, dzięki którym możemy wykonywać usługi z powietrza o każdej porze, w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych i w miejscach niedostępnych dotąd dla samego człowieka, jak i urządzeń przez niego skonstruowanych.

Nasza firma podjęła wyzwanie w zakresie uczestnictwa w budowaniu usług na miarę XXI wieku, co bez wspomnianych technologii i doświadczeniu nabywanym od lat nie byłoby możliwe.

CO ROBIMY

Zajmujemy się wykonywaniem usług i zadań z powietrza za pomocą nowoczesnych platform bezzałogowych UAV. Oferujemy szereg usług związanych z lotniczą fotogrametrią niskiego pułapu, inspekcjami wizyjnymi, lotami patrolowymi, pomiarami objętościowymi wszelkiego rodzaju kubatur, pomiarami stanu wegetacji roślin i drzew, oraz zdjęciami i filmami w wysokiej rozdzielczości. Wykonywane przez nasz zespół naloty i opracowania wspomagają proces inwentaryzacyjny nadzorowanych inwestycji takich jak: postęp prac, pomiar objętościowy hałd i kwater odpadów, surowców budowlanych ,bilanse mas ziemnych, co ma wpływ na zoptymalizowane gospodarowanie i nadzór nad surowcami niezbędnymi w procesie budowy. Wszystkie opracowania fotogrametryczne opracowywane są przez wykwalifikowanych specjalistów z branży GIS i geodezji.

zobacz

Team

Firma Dronexpress powstała w 2015 roku w celu realizacji usług z wykorzystaniem bezzałogowych platform UAV na terenie naszego kraju i Europy. Nasz zespół tworzą certyfikowani operatorzy UAVO z długoletnim doświadczeniem nabytym w lotnictwie załogowym i na misjach wojskowo-cywilnych w kraju, oraz poza jego granicami. Operacje powietrzne UAV wykonywane przez naszych operatorów dronów, mają taki sam status, jak operacje lotnictwa załogowego, i są realizowane zgodnie z przepisami i z poszanowaniem zasad panujących w polskiej i europejskiej przestrzeni powietrznej. W skład zespołu naszej firmy, wchodzą specjaliści z branży geoinformacji przestrzennej (GiS) oraz geodezyjnej, bez których realizacja opracowań fotogrametryczno-pomiarowych byłaby ograniczona.

PORTFOLIO

zobacz

NASZE REALIZACJE

GlobFence

Kompleksowa dostawa i montaż ogrodzeń

zobacz film

Rozbudowa Regionalnego Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów w Kędzierzynie-Koźlu

Film w całości zrealizowany przez firmę Dronexpress, przedstawiający przebieg inwestycji dokumentowany z ziemi i powietrza przez okres 11 miesięcy.

zobacz film

Model 3D- Lodowisko Miejskie w Ostrowie Wielkopolskim

Model przestrzenny 3D wykonany za pomocą zdjęć z drona.

zobacz film

Rewitalizacja Ostrowa Wielkopolskiego 2019

Animacja przedstawiająca gęstą chmurę punktów wyłonioną z materiału dostarczonego za pomocą drona.

zobacz film

Hyperlaps Ostrów Wielkopolski

Zdjęcia poklatkowe wykonane z drona i połączone ze sobą w któtki spot filmowy.

zobacz film

Nowoczesne Drony Wielozadaniowe AIRGIS & DRONEXPRESS

zobacz film

Showreel 2018

zobacz film

Spot reklamowy Wrangler Lee Galeria Ostrovia

zobacz film

Obwodnica Ostrowa Wielkopolskiego S11

zobacz film

Black Friday Wrangler Lee 2017

Spot reklamujący sklep Wrangler Lee Galeria Ostrovia Black Friday

zobacz film

Trailer filmu MiG-15 REAKTYWACJA

Dokument ukazujący proces odrestaurowania samolotu MiG-15, a także ujawniający historię samego MiGa, która zamknięta byłą we wnętrzu kadłuba przez ponad pół wieku.

zobacz film

Croatia your place on earth

Spot reklamowy

zobacz film

IV Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma

IV odsłona turnieju piłki nożnej do lat 10

zobacz film

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej im. Jerzego Kryjoma

Spot reklamowy

zobacz film

Obwodnica Ostrów Wlkp. - Odcinek Chynowa - Strugi

zobacz film

Intro Link Ostrow Wielkopolski

zobacz film

ATLAS Partner - szkolenie "DOBRA ZMIANA"

zobacz film

Gwiazdka na Rynku Ostrów Wielkopolski 2016

Materiał zarejestrowany w grudniu 2016 roku

zobacz film

Loty szybowcem Aeroklub Ostrowski

Spot reklamowy

zobacz film

Wrangler Lee Ostrovia

Krótki spot reklamowy autoryzowanego przedstawiciela marek Wrangler Lee w galerii Ostrovia

zobacz film

Showreel 2016

zobacz film