realizacja

usług związanych z fotografią oraz rejestracją materiału filmowego, w dużych rozdzielczościach za pomocą nowoczesnych kamer i aparatów, będących na wyposażeniu platform bezzałogowych oraz naziemnych. Realizujemy sesje zdjęciowe z wykorzystaniem wielowirnikowców pionowego startu i lądowania, które do tego tupu zadań nadają się idealnie. Z dronów transmitujemy online i rejestrujemy ujęcia z lotu ptaka, które wypełniają i uzupełniają każdą produkcje filmową, zaczynając od krótkich spotów video, przez prezentacje multimedialne, kończąc na filmach korporacyjno - reklamowych.

filmy 4k

ujęcia filmowe rejestrujemy w wysokich rozdzielczościach FHD i UHD

zobacz

wykonujemy

krótkometrażowe spoty filmowe na platformy społecznościowe oraz dla Klientów pragnących wzmocnić wizerunek swojej firmy. Nasze produkcje filmowe i multimedialne zawierają elementy odpowiadające za przekazywania treści i wizerunku, niezbędne we współczesnym reklamowamiu usług i firm przez nie świadczonych. Elementami oprócz typowych ujęć foto-video, są także zdjęcia poklatkowe tzw.: timelapsy i hyperlapsy wykonywane z powietrza i z ziemi, które w świetny sposób wspomagają każdą produkcję i dodawają jej pewnego dynamizmu, wpływającego na atrakcyjność przedstawianych treści, a co za tym idzie - oglądalności i zainteresowania.

fotografia

sesje zdjęciowe z powietrza i ziemi

zobacz

timelaps/hyperlaps

czyli zdjęcia poklatkowe, są realizowane i wykorzystywane w procesie postprodukcyjnym, jako dodatki w filmach i spotach reklamowych. Tak wykonane ujęcia pozwalają na uatrakcyjnienie i zwiększenie dynamizmu w naszych produkcjach. Zdjęcia poklatkowe wykonujemy z powietrza za pomocą dronów, oraz z poziomu ziemi, gdzie do tego typu zdjęć wykorzustejym slidery z napędem elektrycznym, które pozwalają na wykonanie płynnych ujęć poklatkowych.

FILMY KORPORACYJNE

to nieocenione narzędzie w promowaniu i udostępnianiu wizerunku firmy

zobacz

NIE TYLKO Z LOTU PTAKA

Ujęcia z lotu ptaka są pięknymi i wartościowymi rejestrowanymi sekwencjami, ale kręgosłupem każdego filmu i produkcji są ujęcia realizowane kamerami naziemnymi. Dotyczy to przede wszystkim spotów reklamowych, jak również filmów korporacyjnych i filmów instruktażowych. Ujęcia, które realizujemy to także, kadry wykonywane wewnątrz urządzeń i maszyn (np.: obrabiarki CNC i inne), które w bezpośredni sposób przedstawiają procesy produkcyjno-technologiczne, zachodzące w trakcie pracy tych urządzeń, co ma wpływ na sposób eksponowanych treści i informacji o danym produkcie i sposobie jego wytwarzania. Za pomocą kamer sportowych, dokumentujemy prace różnego rodzaju maszyn takich jak: dźwigi, suwnice, koparki i z innych pojazdów mechanicznych, będących w ruchu.

POSTPRODUKCJA

Jednym z najistotniejszych ogniw w realizacji filmów przez nasz zespół jest postprodukcja filmowa. Proces ten należy do bardzo żmudnych i pracochłonnych zajęć. W każdej produkcji filmowej dążymy do zapewnienia, jak najlepszych parametrów jakościowych i merytorycznych, spełniających oczekiwania odbiorcy.